Jūs esat šeit:  Sākums  /   Par Mums

Par Mums

Saule, ir enerģijas, dzīvības un siltuma avots, bet mūsu Zemes ekliptika ievieš savas korekcijas un atsevišķās joslās iestājas aukstāks laiks. Šajā periodā mums ir vitāli nepieciešams sasildīt savu mājokli, tādēļ katrs no mums to cenšas izdarīt pēc iespējas efektīvāk. Mēs Jums varam palīdzēt, nodrošinot efektīvu siltumu Jūsu mājokļos.
Lai sasniegtu maksimālu energoneatkarību un efektivitāti mūs iedvesmoja gan Saule, gan darbīgie vulkāni.

Tieši tā, es runāju par ūdeņradi, kas ir Saules degviela un tas ir arī visizplatītākais elements uz Zemes, bet tikai gan savienojumos. Ūdeņradis sastāda aptuveni 75% no Visuma vielas. Savukārt vulkāni, tas ir spēks, kuru darbības rezultātā uz Zemes virsmas  tiek izmests gan metāls, gan citi derīgie izrakteņi. Bez vulkāniem uz mūsu zemes virsmas to nebūtu. Starp citu, vulkānisko gāzu sastāvā arī ir ūdeņradis.

Mūsu uzņēmums no metāla rada meistardarbus – ilgdegošos apkures katlus un ūdeņraža apkures sistēmas. Katrā mūsu ražojumā idejiski ir ielikta dzirkstele no Saules varenuma un vulkānu spēka, kuru uzdevums ir padarīt Jūsu mājokļus siltus un patīkamus.

Mums patīk mūsu darbs, tāpēc katrs cilvēks mūsu uzņēmumā strādā ar radošu entuziasmu. Mēs strādājam un attīstāmies, lai savā jomā padarītu Jūsu dzīvi siltāku, drošāku, skaistāku, komfortablāku un neatkarīgāku.